Działanie z pasją każdego dnia

Firma Grupa Zachodnia powstała w 1993 roku. Od samego początku przyświecała nam myśl, aby proponować Państwu takie artykuły, które przy swej funkcjonalności będą jednocześnie pomagały stworzyć w domu wyjątkowy nastrój. Ponad 25 lat naszej działalności na rynku to nieustanne poszukiwanie kolekcji i produktów wyjątkowych, najlepszej jakości, a jednocześnie przystępnych cenowo. Nigdy nie było nam obojętne, kto jest naszym dostawcą. Związaliśmy się z firmami, które mają już swoją historię, w których pracuje się z pasją i które dzięki wrażliwości i wyczuciu potrzeb klienta stały się światowymi liderami w swoich branżach. Jesteśmy dumni, że możemy je reprezentować na polskim rynku.

Yankee Candle, WoodWick, Millefiori Milano i Chesapeake Bay Candle – te nazwy oznaczają produkty najwyższej jakości, o wyjątkowym i bogatym wzornictwie, projektowane z wyczuciem i wrażliwością na potrzeby każdego użytkownika, a jednocześnie praktyczne i przystępne cenowo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów z artykułami dekoracyjnymi, świecami, akcesoriami na stół i do kuchni, sklepy meblowe, kwiaciarnie, centra ogrodnicze oraz wszystkich innych, którzy czują, że nasza oferta pasuje do ich sklepu. Zachęcamy także do otwierania stoisk i sklepów firmowych Yankee Candle, WoodWick, Millefiori Milano i Chesapeake Bay Candle.

Nabywców indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.yankeecandle.pl

MISJA

Przywołujemy miłe wspomnienia za pomocą zapachów.

Sprzedajemy produkty najlepszej jakości.

Naszym klientom dajemy najwyższą jakość obsługi, wsparcie i wiedzę.

Naszym pracownikom pragniemy zapewnić bezpieczeństwo i stabilne miejsce pracy, w którym można rozwijać swoje talenty i uwalniać swoją kreatywność.

Dlatego w każdym, naszym działaniu jesteśmy wierni poniższym wartościom:

Uważamy, że poprzez wierność wartościom i konsekwencję w działaniu zwyczajni ludzie potrafią osiągnąć nadzwyczajne rezultaty.